Sākums Kāpēc Euroaudit pakalpojumi? Euroaudit klienti Sazinieties ar mums

Citi pakalpojumi

SIA dibināšana

Līdztekus grāmatvedībai, viens no Euroaudit pieprasītākajiem pakalpojumiem ir SIA dibināšana. To izvēlas klienti, kuriem ir svarīgi ietaupīt savu laiku un būt drošiem, ka uzņēmuma reģistrēšanas process noritēs ātri un korekti. SIA dibināšana

Juridiskie pakalpojumi

Mūsu kvalificētie speciālisti un sadarbības partneri palīdzēs jums ātri un efektīvi atrisināt ar uzņēmējdarbību saistītos juridiskos jautājumus. To vidū ir gan ar valdes un īpašnieku maiņu saistīto formalitāšu kārtošana, gan līgumu sagatavošana un pārbaude, kā arī profesionāļu konsultācijas, lai atrisinātu jebkuru radušos situāciju.

Konsultācijas

Gan uzņēmēji, gan privātpersonas nereti nonāk situācijās, kad jāmeklē profesionāļa padoms. Mēs labprāt sniegsim grāmatvedības, nodokļu, finanšu un juridiskās konsultācijas, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem. Mēs ticam, ka jebkurai problēmai ir risinājums, tāpēc vajadzības gadījumā jūsu vietā atradīsim nepieciešamos speciālistus. Viss sākas ar sarunu — sazinieties ar mums!

Audits

Audits ir nozīmīgs atskaites punkts jūsu uzņēmuma turpmākajai izaugsmei. Ja jums ir radušās šaubas vai vēlaties pārliecināties par grāmatvedības darbu jūsu uzņēmumā, piedāvājam veikt vairāku veidu auditus, kas atbilst Latvijas un starptautiskajiem standartiem. Lai konstatētu pārkāpumus, kvalitatīvas un precīzas revīzijas īstenošanai mūsu sadarbības partneru lokā ir uzticami zvērināti revidenti.

Pārstāvēšana valsts iestādēs

Mēs iestājamies par jūsu interesēm, tāpēc nepieciešamības gadījumā piedāvājam pēc iespējas pārņemt kontaktēšanos un sadarbību ar valsts iestādēm, tostarp Valsts ieņēmumu dienestu. Mūsu pieredze dažādu formalitāšu kārtošanā un zināšanas par pārbaužu norisi atvieglos jūsu ikdienas darbu.

Atbalsts ārzemēs

Ja vēlaties uzsākt vai paplašināt sava uzņēmuma darbību ārpus Latvijas, noderēs mūsu zinošo, uzticamo sadarbības partneru atbalsts. Gadu gaitā mums ir izveidojušās ciešas attiecības ar nozares profesionāļiem Igaunijā, Lietuvā, Ukrainā un Azerbaidžānā.

Kāpēc Euroaudit grāmatvedības pakalpojumi?

Kvalitātes standarti

Civiltiesiskā apdrošināšana, divi iekšējie auditori, digitāla kļūdu kontroles sistēma.

Personiska attieksme

Katram klientam savs grāmatvedis - vienāda attieksme, neatkarīgi no lieluma un nozares.

Elastīgums

Klienta vēlmēm pakārtoti grāmatvedības pakalpojumi, 70% informācijas eksportējam digitāli.

Pieredze

Šobrīd 300 klienti, 20 darbinieki, 20 gadi tirgū, klienti no 25 nozarēm, klienti no ES un NVS.

Papildus pakalpojumi

Klientu ērtumam juridiskie pakalpojumi, SIA reģistrēšana, konsultācijas, sadarbības partneri ārvalstīs.

Euroaudit klienti

Sadarbība sākas ar sarunu

Sazinieties ar mums

Tikšanās laikā iepazīsimies, uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.

Pieteikties konsultācijai

Sazinieties ar mums

Tikšanās laikā iepazīsimies, uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.


Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts!

Mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā!