Sākums Mūsu pieredze Kāpēc Euroaudit pakalpojumi? Euroaudit klienti Sazinieties ar mums

Kāpēc Euroaudit

Grāmatvedības pakalpojumi - Euroaudit komandas specializācija. Nepārtraukti sekojam līdzi aktuālajām izmaiņām likumdošanā, lai tiktu nodrošināti kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma vai darbības specifikas.

Svarīgi, lai grāmatvedības pakalpojumi ir pieredzējušu, atbildīgu, uzticamu profesionāļu rokās.

Vairāk kā 20 gadu garumā esam dibinājuši vērtīgus kontaktus ar speciālistiem visās nozarēs, kurās strādā mūsu klienti, kā arī ar valsts iestādēm, kurās regulāri pārstāvam klientu intereses.

Ērtākai sadarbībai un efektīvākam darbam izmantojam atbilstošas tehnoloģijas, tajā pašā laikā saglabājot individuālu pieeju un personisku attieksmi – ikvienam klientam ir savs grāmatvedis, kuru iespējams satikt vai sazvanīt jums ērtā laikā.

Ņemot vērā Jūsu vajadzības, piedāvājam - pilnas uzskaites grāmatvedības pakalpojumi vai atsevišķas grāmatvedības operācijas, tostarp grāmatvedības audits un revīzija, nepieciešamības gadījumā piesaistot zvērinātus revidentus.

Sadarbība

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas (LRGA) biedrs kopš 2011.gada. www.lrga.lv
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs kopš 2017. gada. www.chamber.lv
Euroaudit ceļ darbinieku profesionālo līmeni, piedaloties Eiropas Savienības līdzfinansētos projektos. www.liaa.gov.lv/lv
SIA Euroaudit ir noslēdzis 13.10.2015 līgumu Nr.L-ĀTA-15-3442 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "SIA Euroaudit finanšu datu apstrādes un uzglabāšanas sistēmas ārējā mārketinga aktivitātes" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. www.liaa.gov.lv/lv

Kāpēc Euroaudit grāmatvedības pakalpojumi?

Kvalitātes standarti

Uzņemamies pilnu atbildību par savu darbu un piemērojam vienādi augstus kvalitātes standartus, neatkarīgi no tā, vai mūsu klients ir mazs, vidējs vai liels uzņēmums. To apliecina iekšējā grāmatvedības datu un digitālā kļūdu kontroles sistēmas, iekšējais audits divu galveno grāmatvežu vadībā un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Personiska attieksme

Rūpējamies par stabilu un abpusēju komunikāciju visas sadarbības gaitā, tāpēc katram - lielam un mazākam klientam ir savs grāmatvedis, kuru ir iespējams sazvanīt vai satikt jums izdevīgā laikā. Strādājam ar dažādu nozaru uzņēmumiem, tāpēc sniedzam zinošu un pretimnākošu attieksmi, neatkarīgi no jūsu darbības specifikas.

Elastīgums

Ar katru klientu ir savs veids, kā tiek organizēti grāmatvedības pakalpojumi. Ikviena sadarbība sākas ar sarunu, kurā noskaidrojam klienta vēlmes un vajadzības. Šādi atrodam un ieviešam ērtākās un ātrākās dokumentu un informācijas aprites sistēmas. Efektīvākam darba procesam liela daļa informācijas no klienta tiek eksportēta digitāli.

Pieredze

Euroaudit ir vairāk kā 20 gadu pieredze, strādājot ar dažāda mēroga un atšķirīgu nozaru klientiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, tāpēc pārzinām arī specifiskas uzņēmējdarbības nianses. Šobrīd mūsu komandā ir 20 profesionāļi, kuri apkalpo vairāk nekā 300 klientus. Euroaudit speciālisti regulāri papildina zināšanas nozares kursos un semināros. 

Papildus pakalpojumi

Rūpējoties par klientu ērtībām, papildu sniedzam juridiskos un audita pakalpojumus, reģistrējam SIA, sadarbojamies ar zinošiem nozaru speciālistiem un uzticamiem partneriem ārvalstīs – Lietuvā, Igaunijā, Azerbaidžānā un Ukrainā. Sniedzam profesionālas konsultācijas, pārstāvam klientu intereses Valsts Ieņēmumu dienestā.

Euroaudit klienti

Sadarbība sākas ar sarunu

Sazinieties ar mums

Tikšanās laikā iepazīsimies, uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.

Pieteikties konsultācijai

Sazinieties ar mums

Tikšanās laikā iepazīsimies, uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.


Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts!

Mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā!