Kā novērtēt grāmatvedi?

Katra uzņēmuma direktoram ir savs viedoklis par to, kādam ir jābūt labam grāmatvedim – kādam ir svarīga grāmatveža darba kvalitāte, citam personīgais kontakts.

Nav vienotas skalas, pēc kuras būtu iespējams novērtēt grāmatvedi. Euroaudit vairāku gadu garumā ir apkopojis populārākos iemeslus, kas klientiem ir likuši mainīt grāmatvedi. Ja jums nekad nav nācies saskarties ne ar vienu no tiem, apsveicam, Jums ir labs grāmatvedis!

Grāmatveža darba kvalitāte.

Pieļautās kļūdas – pirmais un vissvarīgākais grāmatvedībā. Kļūdu pieļaušana nākotnē prasa papildus laiku, labojot jau padarītu darbu, lieku stresu un iespējamus izdevumus, tomēr pats galvenais - uzņēmuma vadība var pieņemt nepareizus lēmumus, balstoties uz kļūdainiem grāmatvedības datiem, kas nākotnē var radīt nevēlamas sekas. Mūsdienās kļūdu labošana ir ātrs process, iesniedzot precizētu atskaiti EDS sistēmā. Svarīgi ir grāmatvedim šo kļūdu laicīgi identificēt (pirms to izdara piem. VID).

Atskaišu un atbilžu sniegšana valsts iestādēm noteiktajos termiņos.

Ļoti svarīgi ir grāmatvedim ievērot noteitkos atskaišu vai atbilžu iesniegšanas termiņus. VID pievērš pastiprinātu uzmanību tieši kavētājiem.

Komunikācija (lasīt: laika veltīšana Jums).

Labam grāmatvedim nav komunikācijas problēmu un viennmēr būs laiks - ir sazvanāms vai atzvana pēc iespējas ātrāk pat atvaļinājumā laikā. Aktuāla problēma ir, kad viens grāmatvedis kārto grāmatvedību vairākiem nesaistītiem uzņēmumiem -  grāmatvedim piesaistot arvien jaunus uzņēmumus, samazināsies atvēlētais laiks tieši Jums....

Konsultācijas, izmaiņas likumdošanā.

Jūsu grāmatvedis spēj ātri reaģēt un risināt neskaidros jautājumus, sniegt kvalitātīvu konsultāciju? Varbūt ir nācies skaidrot grāmatvedim par jaunākajām likumdošanas izmaiņām? Grāmatvedim jāseko līdzi grozījumiem likumdošanā, savlaicīgi jāinformē un jāizskaidro uzņēmuma vadībai to būtību.

Grāmatvedības programma.

Grāmatvedis strādā tikai ar licencētu grāmatvedības programmu. Licencēta programma maksā dārgi, tomēr tas atmaksājas, jo grāmatvedības datu zaudēšana var izmaksāt vēl dārgāk.

Sazinieties ar mums

Tikšanās laikā iepazīsimies, uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.


Paldies, Jūsu pieteikums ir saņemts!

Mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā!